SPONSOR

 

 

Atatürk

 

İLYAS AYAN YARDIM KAMPANYASI
İLYAS AYAN YARDIM KAMPANYASI
Değerli Üyelerimiz ve Spor Kamuoyunun bilgisine,

06 Şubat'ta meydana gelen depremde mağdur olan vatandaşlarımıza, gücümüz oranında belirlediğimiz Kahramanmaraş, Adıyaman ve Hatay illeri hakem camiası için yaptığımız "İLYAS AYAN YARDIM" kampanya malzemeleri bu illerde bulunan depremzede hakem ve gözlemci hocalarımıza teslim edilmiştir.

Gün, birlikte ve beraber olma, yaraları sarma günü adına kampanyamızı destekleyen TFFHGD Adana Şube Yönetim Kurul üyelerime, Süper Lig Hakemimiz Sayın Zorbay KÜÇÜK'e, AFAD Genel Müdürü Sayın Orhan TATAR'a, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Muzaffer ÇİNTİMAR'a, eski MHK ve TFFHGD Başkan vekilimiz Sayın Ahmet ŞAHİN'e, Büyükşehir ve ilçe Belediye Başkanlarımıza, Yönetim Kurul üyelerime, eski İHK Başkanımız Sayın Serhat Mehmet ALTUNER hocamıza, KTÜ Mimarlık Fakültesi mezunlarına, Sayın Hasan & Tuğba KILIÇARSLAN çiftine ve hayırsever vatandaşlarımız ile birlikte nakliye araç tahsisi yapan sponsorumuz KUGO HOME Mobilya AŞ. adına Sayın Ahmet KESTELLİ'ye, VİP araç tahsisi yapan AY-FAT Rent a Car AŞ. adına Sayın Aytuğ & Fatma KARATAŞ çiftine, Bölgesel Gözlemci Sayın İrfan UĞURLUAY hocamıza ve eski  Klasman Hakemimiz Halil ERDOĞAN'a, Ali KIŞ'a ve eski İHK üyesi Tunç KARABIYIK'a insanî duyguları ve desteklerine sonsuz teşekkür ederim.

Ayrıca kampanyamıza verdiği desteklerin dışında yaptığımız davete icabet edip tüm illeri bizim ile beraber gezmeye gelen TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI hocamıza, Yönetim Kurul üyeleri ve Antalya Şube Başkanımız Sayın Melahat ÖĞRETMENOĞLU'na ve Mersin Şube Başkanımız Sayın Alkan ALTAN'a da çok teşekkür ediyorum.

"TFFHGD ADANA İLYAS AYAN yardım aracı ilk olarak Adıyaman iline doğru hareket etmiş ve heyetimizi karşılayan TFFHGD Adıyaman Şube Başkanımız Sayın Mustafa İNAN, Gözlemci ve Hakem arkadaşlarımıza yardım paketlerini teslim ettik.

İkinci il olarak Kahramanmaraş'a buruk ve üzgün duygular ile vefat eden Şube Başkanımız merhum Adem ŞAHAN kardeşimizin Anne ve Babasını ziyaret ederek başladık. 
Şahan Ailesini, çevre komşularını ve Kahramanmaraş hakem camiasını unutmadığımız yardım paketlerini teslim ettik. 
Kahramanmaraş ziyaretimize eşlik eden BHK üyesi Sayın Ali KARADUTLU, Şahan Ailesi, Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI ve Yönetim Kurul üyeleri ile birlikte merhum Adem ŞAHAN kardeşimiz, mezarı başında dualar ile anılmıştır.
Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI, Şahan Ailesine hitaben "Adem Başkanım, eşi ve çocuklarının mezarlıklarını biz yapacağız" dedi.
Yardım paketlerinin dağıtımı ve mezarlık süreci sonrasında üçüncü il olarak Hatay'a hareket edilmiştir.

Yol güzergahında bulunan İskenderun ilçesinde bulunan eski Klasman Hakemi Çağlar OSKAY'ı ve Hakan ÖZPINAR'ı da ziyaret ederek gereken moral ve destekler verilmiştir.

Yine yol güzergahında bulunan Kırıkhan ilçesinde bulunan eski Bayan Bölgesel Hakem Astsubay Gözde ÜÇGÜL'ü de ziyaret ederek gereken moral ve destekler verilmiştir.

Hatay'a ulaşan yardım heyetimizi Şube Başkanımız Sayın Sezai DAMDELEN, İHK üyesi Sayın Sabahat ÇEVİREN, B Klasman Yardımcı Hakemi Sayın Mahmut GÜLLE, Gözlemci ve Hakem arkadaşlarımız tarafından karşılandı. Gecenin ilerleyen saatlerine rağmen bizlerle beraber olma duygularının yanında psikolojik olarak çok yıpranan Antakyalı hakem ve gözlemci hocalarımız ile beraber olmak bir nebzede olsa yaralarına merhem olmak adına yardım paketlerini teslim ettik.

Hatay / Antakya seyahatimiz boyunca acının ve manzaranın kesinlikle tarifi yoktur. Antakya, barışın, huzurun ve medeniyetin başkentidir. Ülkemiz ve Devletimiz çok güçlüdür; Yaralarımızı saracak ve iyileştirmek için Antakya'yı tekrar ayağa kaldıracaktır.

Sonuç itibariyle TFFHGD Genel Merkez Başkanlığımızın destekleriyle birlikte Adana Şubemizin koordinasyonu ile bu yardım kampanyasının gerçekleştirilmesine vesile olan tüm yardımsever insanlarımız, hakem ve gözlemci hocalarımız, sizler sayesinde gittiğimiz illerden bizler, çok dua ve teşekkürler aldık.

Bunun müsebbibi olan asıl insanlar sizlersiniz bu sebeple bizler de sizlere yaptığınız tüm yardım ve desteklerinizden dolayı Allah sizlerden razı olsun, teşekkür ediyor ve Şükranlarımızı sunuyoruz.

Tülay TAPCI 
TFFHGD ADANA ŞUBE BAŞKANI
TFFHGD ADANA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 239 kez görüntülendi.

İLYAS AYAN KÖŞESİ

 

SPONSOR KÖŞESİ