ANA SPONSOR

 

 

 

 

Atatürk

 

   
DERNEĞİMİZDE İFTAR
DERNEĞİMİZDE İFTAR
TFFHGD Adana Şubesi olarak her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğinde Hakemlerimiz, Gözlemci hocalarımız ve misafirlerimiz ile İlyas AYAN Hakemevi’nde birlikte olduk.
Geleneksel iftar yemeğimize , TFFHGD Yönetim Kurul üyesi ve Mersin Şube Başkanı Alkan ALTAN, Mersin İHK Başkanı Hüdaverdi SAVCI, Sarıçam Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürü Kadir GÜL, Çukurova Belediyesi Spor Müdürü ve ASKF Genel Sekreteri Ergin ULUN, Büyük Şehir Belediyesi Denizcilik Şube Müdürü Tamer LEBA, Yerel Medya Güç Birliği Başkanı Kamil Yalçın GÖL, eski FİFA Hakemi ve eski TFFHGD Adana Şube Başkanı Ayhan YÜCEBİLGİÇ, eski Gençlik ve Spor Şube Müdürü Kazım TEKİN, eski İHK Başkanı Cahit KUM, Hakemlerimiz ve Gözlemci hocalarımız ile birlikte ailece katılım sergileyenlere Teşekkür eden TFFHGD Adana Şube Başkanı Tülay TAPCI  “Mübarek Ramazan ayının son günlerini iştirak ettiğimiz bugünlerde davetimize icap edip gelen değerli misafirlerimize, Hakemlerimize, Gözlemci hocalarıma ve kıymetli ailelerine tekrardan teşekkür ediyorum. Siyasetçilerin Amatör spora destek olmalarının çok önemli bir unsur olduğunu ve son günlerde yaşadığımız deprem ile camiamıza fazlası ile bunu hissetiren tüm Belediye Başkanlarımız ile birlikte bu organizasyonu yapmamıza ciddi destlekler veren Sarıçam Belediye Başkanımız Sayın Bilal ULUDAĞ'a huzurlarınızda Teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varlar, çünkü Sporun ve Sporcunun yanında olan herkesten de Allah razı olsun. 
Bu yaşadığımız zorlu süreçlerin dışında her zaman yanımızda olduğunu hissettiren TFFHGD Genel Başkanım Dr. Abdurrahman ARICI hocam yoğun bir programı olduğundan dolayı bugün aramıza katılamadı ama selamlarını ve Ramazan Bayramınızı tebrik ettiğini sizlere iletiyorum. 
Eski bir hakem veya Dernek Başkanı olmaktan çok bir ablalanız olarak her zaman hakemlerimizin yanlarında olduğumu özellikle belirtmek istiyorum. Bu vesileyle hakem camiamızın ve ailelerinin Ramazan Bayramını şimdiden kutluyorum” dedi.

TFFHGD ADANA ŞUBE YÖNETİMİ
TFFHGD ADANA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 99 kez görüntülendi.

İLYAS AYAN KÖŞESİ

 

SPONSOR KÖŞESİ