ANA SPONSOR

 

SPONSOR

 

 

Atatürk

 

ANA SPONSOR

 

SPONSORLAR

2022 – 2023 Amatör Futbol Sezon Açılışı
2022 – 2023 Amatör Futbol Sezon Açılışı
“Her şey Adana Hakemliği için” vizyonumuz ile amatör futbol sezon açılışımızı Yeni Adana Stadyumunda gerçekleştirdik.
2022 – 2023 Amatör Futbol Sezon açılışımıza Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan KARALAR, Çukurova Belediye Başkanı Soner ÇETİN, Sarıçam Belediye Başkan Yardımcısı M. Hakan ASLAN, Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan ÜNEY, Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve Özel Adana Hastanesi Yönetim Kurul Başkanı Şule ÖZÜLKÜ, TFF Bölge Müdürü Akif OFLAZ, TFFHGD 7. Bölge sorumlusu ve Mersin Şube Başkanı Alkan ALTAN, BHK üyesi Nevzat ADAL, ASKF Başkanı Ahmet BOZAN ve Yönetim Kurul üyeleri, Büyük Şehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı İrfan IRMAK, Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü Kadir GÜL, Çukurova Belediye Spor Müdürü Ergin ULUN, İHK Başkanı Burak Cem TAHİROĞLU ve Kurul üyeleri, Mersin İHK Başkanı Hüdaverdi SAVCI, TSYD Başkanı Kerim HOŞFİKİRER, ASGD Başkanı Mustafa BOZ, Yerel Medya Güç Birliği Başkanı Kamil Yalçın GÖL, MÜSADER Başkanı Ragıp OKUR, Eski FİFA Hakemi Ayhan YÜCEBİLGİÇ, Eski TFF Temsilcisi Necdet HÜGÜL, BY KUGO HOME firma sahibi Ahmet KESTELLİ, üye Hakemlerimiz ve Gözlemci hocalarımızın dışında davetli misafirlerimizin katılımları ile yeni sezon açılışımızı gerçekleştirdik.
TFFHGD Adana Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak çok mutluyuz. Böylesine güzel bir ortamda sezon açılışı yapmak çok heyecanlı hem de gurur verici bir durum, buna vesile olup her zaman destekler veren Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Muzaffer ÇİNTİMAR’a camiamız adına şükranlarımı sunuyorum. Görev yaptığım süre içerisinde her zaman maddi ve manevi destekleri ile Genel Başkanım Dr. Abdurrahman ARICI’ya, her zamanki destekleri ile camiamıza büyük ivmeler kazandıran Çukurova Belediye Başkanım Soner ÇETİN’e, Büyükşehir Belediye Başkanım Zeydan KARALAR’a, Yüreğir Belediye Başkanım Fatih KOCAİSPİR’e, Özel Adana Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Şule ÖZÜLKÜ’ye, Sponsorumuz BY KUGO HOME firma sahibi Ahmet KESTELLİ’ye, camiamızın ihtiyaçlarına verdikleri ciddi desteklerden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Başarılı performansları ile Adana Hakemliğinin gelişimine katkı koyan üyelerimi canı yürekten alkışlıyorum. Birlik ve beraberliğimiz sizleri her zaman başarıya giden yolda yalnız bırakmayacaktır. Alt yapımızdan gelen genç hakemlere ise tavsiyem “Bilgi, Beceri ve Mücadele” isteyen camiamızda bulunmak, kariyer yapmak ve başarılı olmak istiyorsanız çalışacaksınız, çok çalışacaksınız, ya da daha çok çalışacaksınız. Çünkü, işiniz çok zor.
Yeni sezonunun camiamıza hayırlı olmasını, sağlıklı ve başarı dolu günler geçirmeniz temennisiyle bizleri bu güzel günümüzde yalnız bırakmayan Başkanlarıma, Müdürlerime, BY KUGO HOME firmasına ve değerli misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
İyi ki varsınız…
Sporcunun ve Hakem Camiamızın dostu, destekçisi ve her zaman randevusuz kapısını bizlere açan sporun gülen yüzü Çukurova Belediye Başkanımız Sayın Soner ÇETİN, “Böylesine güzel bir Camianın içinde olmaktan dolayı gerçekten çok mutluyum. Kendisini geç de olsa tanımaktan mutlu okduğum rahmetli İlyas AYAN hocamız ile birçok birlikteliklerimiz oldu. Rahmetlinin eserlerine sahip çıkan camianın, Derneğinizin adını İlyas AYAN Hakemevi yaptı. Derneğinizin de içinde olduğu Spor Kompleksinin adını İlyas AYAN spor sahası ve çocuk parkını Çukurova Belediyesi olarak biz yaptık. Adana Hakemliği her geçen gün Zorbay KÜÇÜK hocamızdan sonra yeni yeni isimlerin ortaya çıkması ile Türk Hakemliğinde ve Süper Lig de daha çok yer alması, bizleri temsil etmesi adına bu güzel camianın ve Tülay Başkanımın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Hakemlerimizin amatör futbol sezonuna daha moralli ve coşkulu bir şekilde girmesi adına Sponsor firmamızın katkıları ile açılışımıza gelen sanatçı Uğur YILDIRIM, gecemize renk katmış, açılışımızın ve camiamızın coşkusu hakemlerimizinin yüzüne yansıması bizleri mutlu etmiştir.
Hakemliği ve Gözlemciliği yaş haddinden dolayı biten Ertan İPLİK, Sadık BAHÇIVAN, Hasan KILIÇARSLAN, Mahmut ÖCALAN ve Mustafa ATLI hocalarımıza camiamıza verdiği hizmet ve emeklerine karşılık plaket takdim edilmiştir.
Açılışımızda İHK Başkanı Burak Cem TAHİROĞLU, TFF Bölge Müdürü Akif OFLAZ, BHK üyesi Nevzat ADAL, TFFHGD 7. Bölge Sorumlusu ve Mersin Şube Başkanı Alkan ALTAN, ASKF Başkanı Ahmet BOZAN, BY KUGO HOME firma sahibi Ahmet KESTELLİ, Çukurova Belediye Başkanı Soner ÇETİN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR’ın konuşmaları, onur töreni, toplu resimler, pasta kesimi ve ikram sunumlarımız ile tamamlandı.
Sezon açılışımızı en ince ayrıntısı olan sunucusundan, sanatçısına kadar düşünüp fedakârca çalışan Yönetim Kuruluma, İl Hakem Kuruluma, tüm üyelerimize ve davetimize icap edip katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.
“Hiçbir başarı tesadüf değildir”
Tülay TAPCI
TFFHGD ADANA ŞUBE BAŞKANI

 
TFFHGD ADANA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 259 kez görüntülendi.

İLYAS AYAN KÖŞESİ

 

SPONSOR KÖŞESİ