BÜLTENLER
SEZON :
7.Hafta
6.Hafta
5.Hafta
4.Hafta
3.Hafta
2.Hafta
1.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 7.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 07.10.2023
Cumartesi
13:00
1 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI SEYHAN DEMİRSPOR

2-6
KUZEY ATLASSPOR

(H) AYDIN KUBAY
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) TAYFUN KESKİN
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:30
1 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI YÜREĞİR DEMİRSPOR

0-3
AKKAPISPOR

(H) AYDIN KUBAY
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) TAYFUN KESKİN
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
1 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI PINAR MH. CESURSPOR

1-0
TOROS DEMİRSPOR

(H) KERİM KAAN MATYAR
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) TAYFUN KESKİN
U14 07.10.2023
Cumartesi
13:00
2 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI ÇUKUROVA KOZASPOR

7-0
CEYHAN DOĞANSPOR

(H) KERİM KAAN MATYAR
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
(Y) NAZİRE KUZU
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:30
2 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI KANARYASPOR

6-2
SEYHANSPOR

(H) MURAT ÇAM
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
(Y) NAZİRE KUZU
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
2 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI GENÇLERBİRLİĞİ

1-6
KOZAN ESNAFSPOR

(H) EMRE DERYA
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
(Y) NAZİRE KUZU
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
AKDENİZ STADI GÜNEŞLİSPOR

0-3
YEŞİLEVLERSPOR

(H) MEHMET COŞKUN
DOSTLUK 07.10.2023
Cumartesi
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI ADANA BLD.

3-6
KIBRIS BLD

(H) AYDIN KUBAY
U14 07.10.2023
Cumartesi
11:00
ÇUKUROVA STADI YÜZÜNCÜYILSPOR

0-12
ÇUKUROVA GENÇLİKSPOR

(H) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
U14 07.10.2023
Cumartesi
12:30
ÇUKUROVA STADI REŞATBEYSPOR

1-6
YÜKSEL GENÇLİKSPOR

(H) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:00
ÇUKUROVA STADI ÇUK. DEMİR ORDUSPOR

17-0
SARIÇAMGÜCÜSPOR

(H) BURAK KOÇAK
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
U14 07.10.2023
Cumartesi
15:30
ÇUKUROVA STADI TOROSSPOR

1-4
YILDIRIM DEMİR 01 SPOR

(H) BUĞRA UMUT ÇEVİK
(Y) TUANA TAPAN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U14 07.10.2023
Cumartesi
17:00
ÇUKUROVA STADI ÇUKUROVA DEMİRSPOR

2-3
GÜLBAHÇESİSPOR

(H) MUSTAFA NOYAN
(Y) TUANA TAPAN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U14 07.10.2023
Cumartesi
18:30
ÇUKUROVA STADI ADANA ASLANSPOR

0-3
YAPI MESLEKSPOR

(H) ÇAĞATAY YILDIZ
(Y) TUANA TAPAN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:00
GÜLPINAR STADI GÜLPINARSPOR

9-0
BÜYÜK ŞHR. BELEDİYESPOR

(H) EMRE ATEŞ
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
GÜNEY PARK STADI YENİBEYGÜCÜ

8-1
SARIÇAM BELEDİYESPOR

(H) BERKAY ASLAN
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
HURŞİT KARSLI STADI İNCİRLİKSPOR

0-1
ANADOLU 19 MAYISSPOR

(H) DAVUT ULUÇAY
U14 07.10.2023
Cumartesi
11:30
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI HEDEF 01 SPOR

4-1
ÇUKUROVA BELEDİYESPOR

(H) AMIN NEMATZADEH
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) EMRE MARANGOZ
U14 07.10.2023
Cumartesi
13:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI ADANA MASSESPOR

0-6
KARATAŞ BELEDİYESPOR

(H) SAMET BOYAR
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) EMRE MARANGOZ
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:30
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI RAMAYSPOR

8-0
VEFA 01 SPOR

(H) SAMET BOYAR
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) EMRE MARANGOZ
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI SARIÇAM KILIÇLI 1965

7-0
KUZEY ADANASPOR

(H) ŞENOL YILMAZ
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U14 07.10.2023
Cumartesi
17:30
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI BAKLALISPOR

0-7
YÜREĞİR ATAKENTSPOR

(H) ADİL ŞANLI
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U14 07.10.2023
Cumartesi
13:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI ADASPOR

1-1
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİ KEMAL SARIKÇIOĞLU
(Y) MUHAMMET AKYAR
(Y) BURAK DANIŞ
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:30
MUHARREM GÜLERGİN STADI ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ

5-2
SİMERANYASPOR

(H) ALİ KEMAL SARIKÇIOĞLU
(Y) MUHAMMET AKYAR
(Y) BURAK DANIŞ
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI BITEXEN ADANA 1954 F.K.

0-1
SEYHAN BELEDİYESPOR

(H) ALİ DİLEK
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
U14 07.10.2023
Cumartesi
17:30
MUHARREM GÜLERGİN STADI KARTALSPOR

2-1
SARIÇAM DEMİRSPOR

(H) EMİR AYÇIL
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
1.AMATÖR 07.10.2023
Cumartesi
19:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI KANALUFUKSPOR

0-0
GAZİPAŞASPOR

(H) GIYASETTİN TAŞKIN
(Y) HALİL REFİK ÇETİN
(Y) SELAM SAĞLAM
(G) NİHAT PEKSOY
U19 ELİT AKADEMİ 07.10.2023
Cumartesi
12:00
OSMAN YEREŞEN TESİSLERİ ADANASPOR A.Ş.

3-0
MANİSA F.K.

(H) TUFAN GÖNOĞLU
(Y) YUSUF BOĞA
(Y) RIDVAN YILMAZ
(D) EMRE DERYA
(G) SELİM BAYKUT
U14 08.10.2023
Pazar
14:00
1 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI AKINSPOR

0-5
SEYHAN KURTULUŞSPOR

(H) DAVUT ULUÇAY
(Y) NİSANUR SARIDÖL
(Y) RABİA KARAKOYUN
U14 08.10.2023
Pazar
14:00
2 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI ADANA YILDIRIMSPOR

0-4
KOZANSPOR F.K.

(H) DURSUN KAZAN
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) MUHAMMET AKYAR
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
16:00
AKDENİZ STADI GÜNEŞLİSPOR

3-0
YÜREĞİRSPOR

(H) MUSTAFA BİLGİN DELİBAŞ
(Y) SELAM SAĞLAM
(Y) SEZER SARITAŞ
(G) EŞREF GÖKALP
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
16:00
BURUK STADI SARIÇAM BURUKSPOR

0-2
CEYHANGÜCÜ

(H) BUĞRA UMUT ÇEVİK
(Y) ENES CEM PARSAK
(Y) FATİH BEKTAŞ
(G) OLGUN BAŞDAN
DOSTLUK 08.10.2023
Pazar
18:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI KIBRIS BLD

4-6
ADANA BLD.

(H) MEHMET COŞKUN
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
16:00
CEYHAN SENTETİK STADI MERCİMEKSPOR

11-3
KUNDURACI ESNAFSPOR

(H) BERKAY ASLAN
(Y) DERYA KAPLAN
(Y) MUSA CAN AKGÜL
(G) ÖZGÜR CEYLAN
U14 08.10.2023
Pazar
11:00
ÇUKUROVA STADI MAVİ ŞİMŞEKLERSPOR

2-3
ADANA YÜREĞİRGÜCÜ

(H) AHMET SELİM DURNA
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
(Y) MURAT YILDIRIM
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
13:00
ÇUKUROVA STADI BEŞOCAK DEMİRSPOR

6-5
SARIÇAMGÜCÜSPOR

(H) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(Y) SEFA EREN HATIRA
(Y) ÖZLEM KARA
(G) SADIK BAHÇİVAN
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
15:00
ÇUKUROVA STADI SARIÇAM KILIÇLI 1965

4-3
KOZAN ESNAFSPOR

(H) MEHMET AKTAŞ
(Y) HALİL İLENGİZ
(Y) SEMİH TOLONGÜÇ
(G) ERHAN KALAY
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
17:00
ÇUKUROVA STADI HEDEF 01 SPOR

3-4
ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ

(H) EMRE DERYA
(Y) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) SEMRA DOĞAN
(G) SEYFETTİN AYKAN
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
19:00
ÇUKUROVA STADI YEŞİLEVLERSPOR

3-2
KILIÇLISPOR

(H) ALKAN PARSAK
(Y) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) SEMRA DOĞAN
(G) ERDAL SAYILIKAN
U14 08.10.2023
Pazar
11:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI TOROSLAR 1922 SPOR

7-0
ŞAKİRPAŞASPOR

(H) SAMET BOYAR
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
(Y) EMRE MARANGOZ
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
13:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI ÇUKUROVA BELEDİYESPOR

2-2
AKKAPISPOR

(H) TUFAN GÖNOĞLU
(Y) MUHAMMET EREN GÖKTAŞ
(Y) MUHAMMET ÖMER YAŞAR
(G) İRFAN UĞURLUAY
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
15:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI YÜKSEL GENÇLİKSPOR

8-0
TOROS DEMİRSPOR

(H) EMİR AYÇIL
(Y) MUHAMMET ÖMER YAŞAR
(Y) MUHAMMET EREN GÖKTAŞ
(G) AYDIN KIVANÇ
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
17:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI GENÇLERBİRLİĞİ

5-1
SARIÇAM BELEDİYESPOR

(H) ŞENOL YILMAZ
(Y) ERSİN AYŞİN
(Y) NECDET BÜYÜKŞANALAN
(G) AYDIN BİLİR
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
19:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI ÇUKUROVA GENÇLİKSPOR

2-3
KAZİM ÖZLERSPOR

(H) KERİM KAAN MATYAR
(Y) NECDET BÜYÜKŞANALAN
(Y) ERSİN AYŞİN
(G) ERTAN İPLİK
U14 08.10.2023
Pazar
10:30
MUHARREM GÜLERGİN STADI SARIÇAM KÜRKÇÜLERSPOR

3-4
YÜREĞİRSPOR

(H) ALİ DİLEK
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
13:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI KİREMİTHANESPOR

1-3
ÇUKUROVASPOR

(H) MURAT ÇAM
(Y) AYTUĞ DOĞAN
(Y) ALİ DİLEK
(G) HAKAN ALAY
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
15:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI SİMERANYASPOR

0-4
KOZAN İMARSPOR

(H) MEHMET ÖZYAZGAN
(Y) DOĞUKAN EKİNCİ
(Y) ŞAMİL BEKMAN
(G) MURAT BAYSAL
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
17:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI PTT EVLERİSPOR

1-8
ALADAĞGÜCÜ

(H) AMIN NEMATZADEH
(Y) DOĞUKAN EKİNCİ
(Y) ŞAMİL BEKMAN
(G) ABDULKADİR BULDU
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
19:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI SEYHANSPOR

1-1
SEYHAN DEMİRSPOR

(H) ÇAĞATAY YILDIZ
(Y) ZEYNEP ÇELİK
(Y) BARIŞ DEMİR
(G) ALİ FUAT TUNAKAYA
ŞEHİT GÖKHAN AYGÜL TURNUVASI 08.10.2023
Pazar
08:00
MÜRSELOĞLU MAH. FUTBOL SAHASI GENÇLERGÜCÜ

1-1
KAPLANSPOR

(H) EMRULLAH PARS
(Y) MUSTAFA NOYAN
(Y) MURAT UZUN
ŞEHİT GÖKHAN AYGÜL TURNUVASI 08.10.2023
Pazar
10:00
MÜRSELOĞLU MAH. FUTBOL SAHASI DEMİR GENÇLİK

2-3
FEVZİPAŞA

(H) MUSTAFA NOYAN
(Y) EMRULLAH PARS
(Y) MURAT UZUN
ŞEHİT GÖKHAN AYGÜL TURNUVASI 08.10.2023
Pazar
12:00
MÜRSELOĞLU MAH. FUTBOL SAHASI ENGELSPOR

3-2
MÜRSELOĞLUSPOR

(H) MURAT UZUN
(Y) EMRULLAH PARS
(Y) MUSTAFA NOYAN
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 09.10.2023
Pazartesi
19:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI SAĞLIK ŞUBE EVDE BAKIM

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ASKİ SU DESTEK

(H) MURAT UZUN
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 09.10.2023
Pazartesi
21:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI MEZARLIKLAR

1-7
ZABITA

(H) MURAT UZUN
SÜPER KUPA MAÇI 09.10.2023
Pazartesi
19:00
ÇUKUROVA STADI ÇUKUROVA İLÇE ŞAMPİYONU

6-2
SEYHAN İLÇE ŞAMPİYONU

(H) TUFAN GÖNOĞLU
(Y) RIDVAN YILMAZ
(Y) YUSUF BOĞA
U12 09.10.2023
Pazartesi
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TES. YÜKSEL GENÇLİKSPOR

3-1
DENİZLİ MİTHATPAŞASPOR

(H) MURAT ÇAM
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) RABİA KARAKOYUN
U12 09.10.2023
Pazartesi
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TES. KOZANSPOR F.K.

2-2
GÜLPINARSPOR

(H) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) RABİA KARAKOYUN
U12 09.10.2023
Pazartesi
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TES. BEŞOCAK DEMİRSPOR

9-1
ŞAMPİYON ÇOCUKSPOR

(H) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) RABİA KARAKOYUN
RAFTAKİ KRAMPONLAR 10.10.2023
Salı
19:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI BASIN

2-8
TALAT GÜLER DOSTLAR

(H) BURAK SAVAŞ
RAFTAKİ KRAMPONLAR 10.10.2023
Salı
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI ADANA ŞÖHRETLER

8-4
BÜROKRATLAR

(H) BURAK SAVAŞ
U12 10.10.2023
Salı
18:00
ÇUKUROVA STADI SEYHAN BELEDİYESPOR

3-0
KAZİM ÖZLERSPOR

(H) ZEYNEP ÇELİK
(Y) BURAK CAN ÇINGIL
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
U12 10.10.2023
Salı
19:00
ÇUKUROVA STADI KOZAN İMARSPOR

1-3
REŞATBEYSPOR

(H) YUSUF BOĞA
(Y) YUSUF İSLAM EKİNCİ
(Y) ALPEREN SEKİLİ
U12 10.10.2023
Salı
20:00
ÇUKUROVA STADI - 1 SARIÇAM KILIÇLI 1965

1-4
BITEXEN ADANA 1954 F.K.

(H) FATİH BEKTAŞ
(Y) YUSUF İSLAM EKİNCİ
(Y) ALPEREN SEKİLİ
U12 10.10.2023
Salı
20:00
ÇUKUROVA STADI - 2 PINAR MH. CESURSPOR

1-6
GÜLBAHÇESİSPOR

(H) SEMRA DOĞAN
(Y) MUHAMMET AKYAR
(Y) BURAK DANIŞ
U12 10.10.2023
Salı
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. YÜREĞİR ATAKENTSPOR

4-0
SEYHANSPOR

(H) ŞAMİL BEKMAN
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U12 10.10.2023
Salı
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. GÜNEY ADANASPOR

1-1
ÇUKUROVA GENÇLİKSPOR

(H) SEFA EREN HATIRA
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U12 10.10.2023
Salı
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. BAYINDIRLIK YAPISPOR

3-3
RAMAYSPOR

(H) İDRİS AKTÜRK
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U18 11.10.2023
Çarşamba
16:00
BURUK STADI SARIÇAM BELEDİYESPOR

1-3
GÜLPINARSPOR

(H) MURAT ÇAM
(Y) HALİL İLENGİZ
(Y) MUHAMMET ÖMER YAŞAR
(G) MEHMET ARISOY
RAFTAKİ KRAMPONLAR 11.10.2023
Çarşamba
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI ASİLER

9-5
ABEDER

(H) BUĞRA UMUT ÇEVİK
U18 11.10.2023
Çarşamba
18:00
CEYHAN SENTETİK STADI CEYHANSPOR

0-8
ÇUKUROVASPOR

(H) ARDA ARGUN ZENGİNYER
(Y) ALİ DİLEK
(Y) SEFA EREN HATIRA
(G) SONER AKSOĞAN
U12 11.10.2023
Çarşamba
18:00
ÇUKUROVA STADI ADANA YÜREĞİRGÜCÜ

0-17
YUKATEL A.DEMİRSPOR A.Ş.

(H) YUSUF BOĞA
(Y) TUANA TAPAN
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
U12 11.10.2023
Çarşamba
19:00
ÇUKUROVA STADI SEYHANGÜCÜ

1-7
ADANA MASSESPOR

(H) DERYA KAPLAN
(Y) TUANA TAPAN
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
U12 11.10.2023
Çarşamba
20:00
ÇUKUROVA STADI BÜYÜK ŞHR. BELEDİYESPOR

1-2
SİMERANYASPOR

(H) YILMAZ DOĞAN
(Y) TUANA TAPAN
(Y) BURAK DANIŞ
U12 11.10.2023
Çarşamba
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. SARIÇAMGÜCÜ

1-9
ADASPOR

(H) YUSUF GÖK
(Y) EMRE MARANGOZ
(Y) BERKAY SELÇUK
U12 11.10.2023
Çarşamba
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. YILDIRIM DEMİR 01 SPOR

1-1
MAVİ ŞİMŞEKLERSPOR

(H) ZEYNEP ÇELİK
(Y) EMRE MARANGOZ
(Y) BERKAY SELÇUK
U12 11.10.2023
Çarşamba
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. VEFA 01 SPOR

2-1
BAKLALISPOR

(H) FATİH BEKTAŞ
(Y) EMRE MARANGOZ
(Y) BERKAY SELÇUK
U18 11.10.2023
Çarşamba
16:00
GÜNEY PARK STADI YENİBEYGÜCÜ

2-8
ÇUK. PRES HAVUZLUBAHÇE

(H) ÇAĞATAY YILDIZ
(Y) ERSİN AYŞİN
(Y) EMİR AYÇIL
(G) MEHMET SONER ODUNCU
U18 11.10.2023
Çarşamba
18:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI ÇUKUROVA BELEDİYESPOR

2-3
GENÇLERBİRLİĞİ

(H) MUSTAFA NOYAN
(Y) NECDET BÜYÜKŞANALAN
(Y) SEMRA DOĞAN
(G) HALİL DAĞDEVİREN
U18 11.10.2023
Çarşamba
18:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI ÇUKUROVA DEMİRSPOR

0-2
YÜKSEL GENÇLİKSPOR

(H) TUFAN GÖNOĞLU
(Y) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) RIDVAN YILMAZ
(G) UĞUR YANARATEŞ
U18 11.10.2023
Çarşamba
20:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI SULUCA ORG.SANAYİSPOR

3-4
BITEXEN ADANA 1954 F.K.

(H) EMRE DERYA
(Y) DOĞUKAN EKİNCİ
(Y) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(G) HASAN ALTINBAŞAK
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 12.10.2023
Perşembe
19:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI DESTEK HİZ. GÜVENLİK ŞUBE

1-8
PARK BAHÇELER

(H) ALİ DİLEK
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 12.10.2023
Perşembe
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI YOL İŞLERİ DAİRE YOL. ŞUBE

0-6
İTFAİYE

(H) ALİ DİLEK
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 12.10.2023
Perşembe
21:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI SAĞLIK DAİRE AMBULANS

3-0
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER

(H) ALİ DİLEK
U12 12.10.2023
Perşembe
18:00
ÇUKUROVA STADI YEŞİLEVLERSPOR

-
SİNANPAŞASPOR

(H) SEMRA DOĞAN
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U12 12.10.2023
Perşembe
19:00
ÇUKUROVA STADI KOZAN ESNAFSPOR

-
KANARYASPOR

(H) KARDELEN UZTOSUN
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U12 12.10.2023
Perşembe
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. HEDEF 01 SPOR

8-3
YÜREĞİR DEMİRSPOR

(H) RIDVAN YILMAZ
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) MUHAMMET AKYAR
U12 12.10.2023
Perşembe
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. EMEKSPOR

0-7
ADANASPOR A.Ş.

(H) ERSİN AYŞİN
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) MUHAMMET AKYAR
U12 12.10.2023
Perşembe
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ

5-0
ÇUKUROVA DEMİRSPOR

(H) YUSUF BOĞA
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) MUHAMMET AKYAR
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 13.10.2023
Cuma
19:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI ASKİ ETÜD PLANMA PROJE

-
ÇEVRE KORUMA

(H) MEHMET COŞKUN
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 13.10.2023
Cuma
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI BAŞKANLIK

-
MAKİNA İKMAL BAKIM ONARIM

(H) MEHMET COŞKUN
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 13.10.2023
Cuma
21:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI FEN İŞLERİ

-
BELDETAŞ

(H) MEHMET COŞKUN
U12 13.10.2023
Cuma
18:00
ÇUKUROVA STADI YÜZÜNCÜYILSPOR

1-2
ÇUKUROVASPOR

(H) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) TUANA TAPAN
U12 13.10.2023
Cuma
19:00
ÇUKUROVA STADI ADALETGÜCÜ

5-1
AKINSPOR

(H) YILMAZ DOĞAN
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) TUANA TAPAN
U12 13.10.2023
Cuma
20:00
ÇUKUROVA STADI KUZEY ATLASSPOR

4-0
ÇUK. PRES HAVUZLUBAHÇE

(H) SEMRA DOĞAN
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) BURAK DANIŞ
U12 13.10.2023
Cuma
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. SEYHAN DEMİRSPOR

0-0
YENİBEYGÜCÜ

(H) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U12 13.10.2023
Cuma
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. ÇUKUROVA AKDENİZSPOR

2-1
SULUCA ORG. SANAYİSPOR

(H) ŞAMİL BEKMAN
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U12 13.10.2023
Cuma
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. SARIÇAM DEMİRSPOR

1-2
ADANA YILDIRIMSPOR

(H) İDRİS AKTÜRK
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 07.10.2023
Cumartesi
13:00
1 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI SEYHAN DEMİRSPOR

2-6
KUZEY ATLASSPOR

(H) AYDIN KUBAY
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) TAYFUN KESKİN
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:30
1 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI YÜREĞİR DEMİRSPOR

0-3
AKKAPISPOR

(H) AYDIN KUBAY
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) TAYFUN KESKİN
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
1 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI PINAR MH. CESURSPOR

1-0
TOROS DEMİRSPOR

(H) KERİM KAAN MATYAR
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) TAYFUN KESKİN
U14 07.10.2023
Cumartesi
13:00
2 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI ÇUKUROVA KOZASPOR

7-0
CEYHAN DOĞANSPOR

(H) KERİM KAAN MATYAR
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
(Y) NAZİRE KUZU
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:30
2 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI KANARYASPOR

6-2
SEYHANSPOR

(H) MURAT ÇAM
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
(Y) NAZİRE KUZU
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
2 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI GENÇLERBİRLİĞİ

1-6
KOZAN ESNAFSPOR

(H) EMRE DERYA
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
(Y) NAZİRE KUZU
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
AKDENİZ STADI GÜNEŞLİSPOR

0-3
YEŞİLEVLERSPOR

(H) MEHMET COŞKUN
DOSTLUK 07.10.2023
Cumartesi
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI ADANA BLD.

3-6
KIBRIS BLD

(H) AYDIN KUBAY
U14 07.10.2023
Cumartesi
11:00
ÇUKUROVA STADI YÜZÜNCÜYILSPOR

0-12
ÇUKUROVA GENÇLİKSPOR

(H) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
U14 07.10.2023
Cumartesi
12:30
ÇUKUROVA STADI REŞATBEYSPOR

1-6
YÜKSEL GENÇLİKSPOR

(H) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:00
ÇUKUROVA STADI ÇUK. DEMİR ORDUSPOR

17-0
SARIÇAMGÜCÜSPOR

(H) BURAK KOÇAK
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
U14 07.10.2023
Cumartesi
15:30
ÇUKUROVA STADI TOROSSPOR

1-4
YILDIRIM DEMİR 01 SPOR

(H) BUĞRA UMUT ÇEVİK
(Y) TUANA TAPAN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U14 07.10.2023
Cumartesi
17:00
ÇUKUROVA STADI ÇUKUROVA DEMİRSPOR

2-3
GÜLBAHÇESİSPOR

(H) MUSTAFA NOYAN
(Y) TUANA TAPAN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U14 07.10.2023
Cumartesi
18:30
ÇUKUROVA STADI ADANA ASLANSPOR

0-3
YAPI MESLEKSPOR

(H) ÇAĞATAY YILDIZ
(Y) TUANA TAPAN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:00
GÜLPINAR STADI GÜLPINARSPOR

9-0
BÜYÜK ŞHR. BELEDİYESPOR

(H) EMRE ATEŞ
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
GÜNEY PARK STADI YENİBEYGÜCÜ

8-1
SARIÇAM BELEDİYESPOR

(H) BERKAY ASLAN
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
HURŞİT KARSLI STADI İNCİRLİKSPOR

0-1
ANADOLU 19 MAYISSPOR

(H) DAVUT ULUÇAY
U14 07.10.2023
Cumartesi
11:30
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI HEDEF 01 SPOR

4-1
ÇUKUROVA BELEDİYESPOR

(H) AMIN NEMATZADEH
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) EMRE MARANGOZ
U14 07.10.2023
Cumartesi
13:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI ADANA MASSESPOR

0-6
KARATAŞ BELEDİYESPOR

(H) SAMET BOYAR
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) EMRE MARANGOZ
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:30
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI RAMAYSPOR

8-0
VEFA 01 SPOR

(H) SAMET BOYAR
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) EMRE MARANGOZ
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI SARIÇAM KILIÇLI 1965

7-0
KUZEY ADANASPOR

(H) ŞENOL YILMAZ
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U14 07.10.2023
Cumartesi
17:30
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI BAKLALISPOR

0-7
YÜREĞİR ATAKENTSPOR

(H) ADİL ŞANLI
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U14 07.10.2023
Cumartesi
13:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI ADASPOR

1-1
ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

(H) ALİ KEMAL SARIKÇIOĞLU
(Y) MUHAMMET AKYAR
(Y) BURAK DANIŞ
U14 07.10.2023
Cumartesi
14:30
MUHARREM GÜLERGİN STADI ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ

5-2
SİMERANYASPOR

(H) ALİ KEMAL SARIKÇIOĞLU
(Y) MUHAMMET AKYAR
(Y) BURAK DANIŞ
U14 07.10.2023
Cumartesi
16:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI BITEXEN ADANA 1954 F.K.

0-1
SEYHAN BELEDİYESPOR

(H) ALİ DİLEK
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
U14 07.10.2023
Cumartesi
17:30
MUHARREM GÜLERGİN STADI KARTALSPOR

2-1
SARIÇAM DEMİRSPOR

(H) EMİR AYÇIL
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
1.AMATÖR 07.10.2023
Cumartesi
19:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI KANALUFUKSPOR

0-0
GAZİPAŞASPOR

(H) GIYASETTİN TAŞKIN
(Y) HALİL REFİK ÇETİN
(Y) SELAM SAĞLAM
(G) NİHAT PEKSOY
U19 ELİT AKADEMİ 07.10.2023
Cumartesi
12:00
OSMAN YEREŞEN TESİSLERİ ADANASPOR A.Ş.

3-0
MANİSA F.K.

(H) TUFAN GÖNOĞLU
(Y) YUSUF BOĞA
(Y) RIDVAN YILMAZ
(D) EMRE DERYA
(G) SELİM BAYKUT
U14 08.10.2023
Pazar
14:00
1 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI AKINSPOR

0-5
SEYHAN KURTULUŞSPOR

(H) DAVUT ULUÇAY
(Y) NİSANUR SARIDÖL
(Y) RABİA KARAKOYUN
U14 08.10.2023
Pazar
14:00
2 NOLU ALİ HOŞFİKİER STADI ADANA YILDIRIMSPOR

0-4
KOZANSPOR F.K.

(H) DURSUN KAZAN
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) MUHAMMET AKYAR
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
16:00
AKDENİZ STADI GÜNEŞLİSPOR

3-0
YÜREĞİRSPOR

(H) MUSTAFA BİLGİN DELİBAŞ
(Y) SELAM SAĞLAM
(Y) SEZER SARITAŞ
(G) EŞREF GÖKALP
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
16:00
BURUK STADI SARIÇAM BURUKSPOR

0-2
CEYHANGÜCÜ

(H) BUĞRA UMUT ÇEVİK
(Y) ENES CEM PARSAK
(Y) FATİH BEKTAŞ
(G) OLGUN BAŞDAN
DOSTLUK 08.10.2023
Pazar
18:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI KIBRIS BLD

4-6
ADANA BLD.

(H) MEHMET COŞKUN
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
16:00
CEYHAN SENTETİK STADI MERCİMEKSPOR

11-3
KUNDURACI ESNAFSPOR

(H) BERKAY ASLAN
(Y) DERYA KAPLAN
(Y) MUSA CAN AKGÜL
(G) ÖZGÜR CEYLAN
U14 08.10.2023
Pazar
11:00
ÇUKUROVA STADI MAVİ ŞİMŞEKLERSPOR

2-3
ADANA YÜREĞİRGÜCÜ

(H) AHMET SELİM DURNA
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
(Y) MURAT YILDIRIM
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
13:00
ÇUKUROVA STADI BEŞOCAK DEMİRSPOR

6-5
SARIÇAMGÜCÜSPOR

(H) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(Y) SEFA EREN HATIRA
(Y) ÖZLEM KARA
(G) SADIK BAHÇİVAN
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
15:00
ÇUKUROVA STADI SARIÇAM KILIÇLI 1965

4-3
KOZAN ESNAFSPOR

(H) MEHMET AKTAŞ
(Y) HALİL İLENGİZ
(Y) SEMİH TOLONGÜÇ
(G) ERHAN KALAY
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
17:00
ÇUKUROVA STADI HEDEF 01 SPOR

3-4
ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ

(H) EMRE DERYA
(Y) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) SEMRA DOĞAN
(G) SEYFETTİN AYKAN
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
19:00
ÇUKUROVA STADI YEŞİLEVLERSPOR

3-2
KILIÇLISPOR

(H) ALKAN PARSAK
(Y) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) SEMRA DOĞAN
(G) ERDAL SAYILIKAN
U14 08.10.2023
Pazar
11:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI TOROSLAR 1922 SPOR

7-0
ŞAKİRPAŞASPOR

(H) SAMET BOYAR
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
(Y) EMRE MARANGOZ
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
13:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI ÇUKUROVA BELEDİYESPOR

2-2
AKKAPISPOR

(H) TUFAN GÖNOĞLU
(Y) MUHAMMET EREN GÖKTAŞ
(Y) MUHAMMET ÖMER YAŞAR
(G) İRFAN UĞURLUAY
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
15:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI YÜKSEL GENÇLİKSPOR

8-0
TOROS DEMİRSPOR

(H) EMİR AYÇIL
(Y) MUHAMMET ÖMER YAŞAR
(Y) MUHAMMET EREN GÖKTAŞ
(G) AYDIN KIVANÇ
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
17:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI GENÇLERBİRLİĞİ

5-1
SARIÇAM BELEDİYESPOR

(H) ŞENOL YILMAZ
(Y) ERSİN AYŞİN
(Y) NECDET BÜYÜKŞANALAN
(G) AYDIN BİLİR
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
19:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI ÇUKUROVA GENÇLİKSPOR

2-3
KAZİM ÖZLERSPOR

(H) KERİM KAAN MATYAR
(Y) NECDET BÜYÜKŞANALAN
(Y) ERSİN AYŞİN
(G) ERTAN İPLİK
U14 08.10.2023
Pazar
10:30
MUHARREM GÜLERGİN STADI SARIÇAM KÜRKÇÜLERSPOR

3-4
YÜREĞİRSPOR

(H) ALİ DİLEK
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
13:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI KİREMİTHANESPOR

1-3
ÇUKUROVASPOR

(H) MURAT ÇAM
(Y) AYTUĞ DOĞAN
(Y) ALİ DİLEK
(G) HAKAN ALAY
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
15:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI SİMERANYASPOR

0-4
KOZAN İMARSPOR

(H) MEHMET ÖZYAZGAN
(Y) DOĞUKAN EKİNCİ
(Y) ŞAMİL BEKMAN
(G) MURAT BAYSAL
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
17:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI PTT EVLERİSPOR

1-8
ALADAĞGÜCÜ

(H) AMIN NEMATZADEH
(Y) DOĞUKAN EKİNCİ
(Y) ŞAMİL BEKMAN
(G) ABDULKADİR BULDU
1.AMATÖR 08.10.2023
Pazar
19:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI SEYHANSPOR

1-1
SEYHAN DEMİRSPOR

(H) ÇAĞATAY YILDIZ
(Y) ZEYNEP ÇELİK
(Y) BARIŞ DEMİR
(G) ALİ FUAT TUNAKAYA
ŞEHİT GÖKHAN AYGÜL TURNUVASI 08.10.2023
Pazar
08:00
MÜRSELOĞLU MAH. FUTBOL SAHASI GENÇLERGÜCÜ

1-1
KAPLANSPOR

(H) EMRULLAH PARS
(Y) MUSTAFA NOYAN
(Y) MURAT UZUN
ŞEHİT GÖKHAN AYGÜL TURNUVASI 08.10.2023
Pazar
10:00
MÜRSELOĞLU MAH. FUTBOL SAHASI DEMİR GENÇLİK

2-3
FEVZİPAŞA

(H) MUSTAFA NOYAN
(Y) EMRULLAH PARS
(Y) MURAT UZUN
ŞEHİT GÖKHAN AYGÜL TURNUVASI 08.10.2023
Pazar
12:00
MÜRSELOĞLU MAH. FUTBOL SAHASI ENGELSPOR

3-2
MÜRSELOĞLUSPOR

(H) MURAT UZUN
(Y) EMRULLAH PARS
(Y) MUSTAFA NOYAN
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 09.10.2023
Pazartesi
19:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI SAĞLIK ŞUBE EVDE BAKIM

Bu Maça Çıkmadı

0-3
ASKİ SU DESTEK

(H) MURAT UZUN
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 09.10.2023
Pazartesi
21:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI MEZARLIKLAR

1-7
ZABITA

(H) MURAT UZUN
SÜPER KUPA MAÇI 09.10.2023
Pazartesi
19:00
ÇUKUROVA STADI ÇUKUROVA İLÇE ŞAMPİYONU

6-2
SEYHAN İLÇE ŞAMPİYONU

(H) TUFAN GÖNOĞLU
(Y) RIDVAN YILMAZ
(Y) YUSUF BOĞA
U12 09.10.2023
Pazartesi
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TES. YÜKSEL GENÇLİKSPOR

3-1
DENİZLİ MİTHATPAŞASPOR

(H) MURAT ÇAM
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) RABİA KARAKOYUN
U12 09.10.2023
Pazartesi
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TES. KOZANSPOR F.K.

2-2
GÜLPINARSPOR

(H) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) RABİA KARAKOYUN
U12 09.10.2023
Pazartesi
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TES. BEŞOCAK DEMİRSPOR

9-1
ŞAMPİYON ÇOCUKSPOR

(H) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) RABİA KARAKOYUN
RAFTAKİ KRAMPONLAR 10.10.2023
Salı
19:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI BASIN

2-8
TALAT GÜLER DOSTLAR

(H) BURAK SAVAŞ
RAFTAKİ KRAMPONLAR 10.10.2023
Salı
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI ADANA ŞÖHRETLER

8-4
BÜROKRATLAR

(H) BURAK SAVAŞ
U12 10.10.2023
Salı
18:00
ÇUKUROVA STADI SEYHAN BELEDİYESPOR

3-0
KAZİM ÖZLERSPOR

(H) ZEYNEP ÇELİK
(Y) BURAK CAN ÇINGIL
(Y) ÖZGE TATLIDEDE
U12 10.10.2023
Salı
19:00
ÇUKUROVA STADI KOZAN İMARSPOR

1-3
REŞATBEYSPOR

(H) YUSUF BOĞA
(Y) YUSUF İSLAM EKİNCİ
(Y) ALPEREN SEKİLİ
U12 10.10.2023
Salı
20:00
ÇUKUROVA STADI - 1 SARIÇAM KILIÇLI 1965

1-4
BITEXEN ADANA 1954 F.K.

(H) FATİH BEKTAŞ
(Y) YUSUF İSLAM EKİNCİ
(Y) ALPEREN SEKİLİ
U12 10.10.2023
Salı
20:00
ÇUKUROVA STADI - 2 PINAR MH. CESURSPOR

1-6
GÜLBAHÇESİSPOR

(H) SEMRA DOĞAN
(Y) MUHAMMET AKYAR
(Y) BURAK DANIŞ
U12 10.10.2023
Salı
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. YÜREĞİR ATAKENTSPOR

4-0
SEYHANSPOR

(H) ŞAMİL BEKMAN
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U12 10.10.2023
Salı
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. GÜNEY ADANASPOR

1-1
ÇUKUROVA GENÇLİKSPOR

(H) SEFA EREN HATIRA
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U12 10.10.2023
Salı
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. BAYINDIRLIK YAPISPOR

3-3
RAMAYSPOR

(H) İDRİS AKTÜRK
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) HALİL İBRAHİM KILIÇ
U18 11.10.2023
Çarşamba
16:00
BURUK STADI SARIÇAM BELEDİYESPOR

1-3
GÜLPINARSPOR

(H) MURAT ÇAM
(Y) HALİL İLENGİZ
(Y) MUHAMMET ÖMER YAŞAR
(G) MEHMET ARISOY
RAFTAKİ KRAMPONLAR 11.10.2023
Çarşamba
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI ASİLER

9-5
ABEDER

(H) BUĞRA UMUT ÇEVİK
U18 11.10.2023
Çarşamba
18:00
CEYHAN SENTETİK STADI CEYHANSPOR

0-8
ÇUKUROVASPOR

(H) ARDA ARGUN ZENGİNYER
(Y) ALİ DİLEK
(Y) SEFA EREN HATIRA
(G) SONER AKSOĞAN
U12 11.10.2023
Çarşamba
18:00
ÇUKUROVA STADI ADANA YÜREĞİRGÜCÜ

0-17
YUKATEL A.DEMİRSPOR A.Ş.

(H) YUSUF BOĞA
(Y) TUANA TAPAN
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
U12 11.10.2023
Çarşamba
19:00
ÇUKUROVA STADI SEYHANGÜCÜ

1-7
ADANA MASSESPOR

(H) DERYA KAPLAN
(Y) TUANA TAPAN
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
U12 11.10.2023
Çarşamba
20:00
ÇUKUROVA STADI BÜYÜK ŞHR. BELEDİYESPOR

1-2
SİMERANYASPOR

(H) YILMAZ DOĞAN
(Y) TUANA TAPAN
(Y) BURAK DANIŞ
U12 11.10.2023
Çarşamba
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. SARIÇAMGÜCÜ

1-9
ADASPOR

(H) YUSUF GÖK
(Y) EMRE MARANGOZ
(Y) BERKAY SELÇUK
U12 11.10.2023
Çarşamba
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. YILDIRIM DEMİR 01 SPOR

1-1
MAVİ ŞİMŞEKLERSPOR

(H) ZEYNEP ÇELİK
(Y) EMRE MARANGOZ
(Y) BERKAY SELÇUK
U12 11.10.2023
Çarşamba
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. VEFA 01 SPOR

2-1
BAKLALISPOR

(H) FATİH BEKTAŞ
(Y) EMRE MARANGOZ
(Y) BERKAY SELÇUK
U18 11.10.2023
Çarşamba
16:00
GÜNEY PARK STADI YENİBEYGÜCÜ

2-8
ÇUK. PRES HAVUZLUBAHÇE

(H) ÇAĞATAY YILDIZ
(Y) ERSİN AYŞİN
(Y) EMİR AYÇIL
(G) MEHMET SONER ODUNCU
U18 11.10.2023
Çarşamba
18:00
K.KAYNAK KARDEŞLERİ STADI ÇUKUROVA BELEDİYESPOR

2-3
GENÇLERBİRLİĞİ

(H) MUSTAFA NOYAN
(Y) NECDET BÜYÜKŞANALAN
(Y) SEMRA DOĞAN
(G) HALİL DAĞDEVİREN
U18 11.10.2023
Çarşamba
18:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI ÇUKUROVA DEMİRSPOR

0-2
YÜKSEL GENÇLİKSPOR

(H) TUFAN GÖNOĞLU
(Y) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) RIDVAN YILMAZ
(G) UĞUR YANARATEŞ
U18 11.10.2023
Çarşamba
20:00
MUHARREM GÜLERGİN STADI SULUCA ORG.SANAYİSPOR

3-4
BITEXEN ADANA 1954 F.K.

(H) EMRE DERYA
(Y) DOĞUKAN EKİNCİ
(Y) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(G) HASAN ALTINBAŞAK
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 12.10.2023
Perşembe
19:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI DESTEK HİZ. GÜVENLİK ŞUBE

1-8
PARK BAHÇELER

(H) ALİ DİLEK
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 12.10.2023
Perşembe
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI YOL İŞLERİ DAİRE YOL. ŞUBE

0-6
İTFAİYE

(H) ALİ DİLEK
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 12.10.2023
Perşembe
21:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI SAĞLIK DAİRE AMBULANS

3-0
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER

(H) ALİ DİLEK
U12 12.10.2023
Perşembe
18:00
ÇUKUROVA STADI YEŞİLEVLERSPOR

-
SİNANPAŞASPOR

(H) SEMRA DOĞAN
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U12 12.10.2023
Perşembe
19:00
ÇUKUROVA STADI KOZAN ESNAFSPOR

-
KANARYASPOR

(H) KARDELEN UZTOSUN
(Y) AHMET AŞKIN ERİMTEK
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U12 12.10.2023
Perşembe
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. HEDEF 01 SPOR

8-3
YÜREĞİR DEMİRSPOR

(H) RIDVAN YILMAZ
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) MUHAMMET AKYAR
U12 12.10.2023
Perşembe
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. EMEKSPOR

0-7
ADANASPOR A.Ş.

(H) ERSİN AYŞİN
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) MUHAMMET AKYAR
U12 12.10.2023
Perşembe
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. ÇUKUROVA GENÇLERBİRLİĞİ

5-0
ÇUKUROVA DEMİRSPOR

(H) YUSUF BOĞA
(Y) ALPEREN SEKİLİ
(Y) MUHAMMET AKYAR
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 13.10.2023
Cuma
19:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI ASKİ ETÜD PLANMA PROJE

-
ÇEVRE KORUMA

(H) MEHMET COŞKUN
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 13.10.2023
Cuma
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI BAŞKANLIK

-
MAKİNA İKMAL BAKIM ONARIM

(H) MEHMET COŞKUN
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 13.10.2023
Cuma
21:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI FEN İŞLERİ

-
BELDETAŞ

(H) MEHMET COŞKUN
U12 13.10.2023
Cuma
18:00
ÇUKUROVA STADI YÜZÜNCÜYILSPOR

1-2
ÇUKUROVASPOR

(H) MEHMET BATUHAN BİLGİÇ
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) TUANA TAPAN
U12 13.10.2023
Cuma
19:00
ÇUKUROVA STADI ADALETGÜCÜ

5-1
AKINSPOR

(H) YILMAZ DOĞAN
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) TUANA TAPAN
U12 13.10.2023
Cuma
20:00
ÇUKUROVA STADI KUZEY ATLASSPOR

4-0
ÇUK. PRES HAVUZLUBAHÇE

(H) SEMRA DOĞAN
(Y) ŞÜLAY PEHLİVAN
(Y) BURAK DANIŞ
U12 13.10.2023
Cuma
18:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. SEYHAN DEMİRSPOR

0-0
YENİBEYGÜCÜ

(H) HÜSEYİN BATUHAN ŞAHİN
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U12 13.10.2023
Cuma
19:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. ÇUKUROVA AKDENİZSPOR

2-1
SULUCA ORG. SANAYİSPOR

(H) ŞAMİL BEKMAN
(Y) RABİA KARAKOYUN
(Y) NİSANUR SARIDÖL
U12 13.10.2023
Cuma
20:00
GÜNDÜZ TEKİN ONAY TESİS. SARIÇAM DEMİRSPOR

1-2
ADANA YILDIRIMSPOR

(H) İDRİS AKTÜRK
(Y) MURAT YILDIRIM
(Y) ÇAĞATAY BAKADUR
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BİRİMLER ARASI FUTBOL TURNUVASI 09.10.2023
Pazartesi
19:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ASKİ SAHASI SAĞLIK ŞUBE EVDE BAKIM

Bu Maça Çıkmadı

0-3