ANA SPONSOR

 

 

 

 

Atatürk

 

   
YENİ SİTEMİZ HAYIRLI OLSUN
YENİ SİTEMİZ HAYIRLI OLSUN
Değerli üyelerimiz,
Gelişen çağın son teknolojisi olan internet, her sektörde olduğu gibi elden el'e, evden ev'e ve en sonunda cepten cebimize girecek kadar hayatımızın büyük bir bölümüne yaygınlaşacak kadar bir ihtiyacımız olmuştur.
Camiamızında bu düzeydeki ihtiyacını gidermek için internet tasarımı olan Web sitesi ile ilgili olarak www.tffhgdadana.org adlı yeni bir internet sitesi kurmuş bulunmaktayız.
Her platformda olduğu gibi camia içi de ihtiyaç duyabileceğiniz bu internet sitemiz 2 bölümden oluşmaktadır.
Ana sayfa haber ve site içi diğer bilgilendirmeler dışında ADANA FYS bölümünü tıklayarak karşınıza çıkan ekranda Hakem ve Gözlemci kullanımına açılması, görevlendirmeler, rapor vb. giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı, İsim ve soyadınızı büyük harflerle bitişik ve türkçe karakter olmadan (TULAYTAPCI) yazdıktan sonra şifre kısmına ise TC kimlik numaranızı yazıp ben robot değilim işaretleyip giriş yaparak üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz. 
Ayrıca giriş yaptıktan sonra şifrenizi kendi sayfanızdan değiştirme imkanınız vardır.
TFFHGD Adana Şube Yönetimi adına sistem yöneticisi (admin) görevini yapacak olan Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Emir TOPRAK, tam yetkili olarak siz değerli üyelerimize ve İl Hakem Kuruluna Web sitemiz adına destek ve hizmetler verecektir.
Bu bağlamda geriye dönük uyarılarımıza riayet eden ve TFF tarafından il hakemliğine terfi edip vizesini ve TFFHGD üyeliğini yaptıran hakemlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. 
Üyeliğini yaptırmayı unutanların ilerleyen süreçlerde hak kaybı yaşamamaları adına Yönetim Kurul üyemiz Sayın Fatih DELİÇAY ile iletişime geçmelerini önemle bilgilerinize sunarım.
İnternet sitemiz camiamıza hayırlı olsun.
Tülay TAPCI 
TFFHGD ADANA ŞUBE BAŞKANI
TFFHGD ADANA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 66 kez görüntülendi.

İLYAS AYAN KÖŞESİ

 

SPONSOR KÖŞESİ