ANA SPONSOR

 

 

 

 

Atatürk

 

   
DR. ABDURRAHMAN ARICI VE AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ
DR. ABDURRAHMAN ARICI VE AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ
Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI, 6 Şubat tarihinde gerçekleşen ve birçok ilimizde yıkıma neden olan deprem felaketinin ilk gününden itibaren başta Hakem ve Gözlemcilerimiz olmak üzere bütün depremzedelerin yanında olabilmek için tüm imkânlarıyla seferber olmuştur. Afet bölgesine iki ayrı zamanda bizzat gidip bölgede bulanan Hakem ve Gözlemcilerimiz ile görüşerek gerekli ihtiyaçları yerinde tespit etmiştir.

Ülkemizi yasa boğan depremde ne yazık ki birçok vatandaşımızı kaybettik ve bunların arasında üzgünüz ki Hakem camiamızın bulunduğu insanlarda bulunmaktadır. Bundan dolayıdır ki depremin yaralarını bir nebze olsun sarabilmek adına şahsi hesaplarından, depremin etkilediği 11 TFFHGD Şube Başkanlıklarına, depremde hayatını kaybetmiş Hakem ve Gözlemcilerimizin yakınlarına ve yakınlarını kaybetmiş Hakem ve Gözlemcilerimize; Abdurrahman ARICI 75.000 TL, Kadriye ARICI 100.000 TL, Buse ARICI 50.000 TL ve Müge Arıcı 10.000 TL olmak üzere toplam 235.000 TL yardımda bulunmuşlardır. 

Ayrıca, 28 Şubat tarihinde Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanlığı olarak, depremzede Hakem ve Gözlemcilerimize verilmek üzere başlattığımız yardım kampanyasına da Dr. Abdurrahman ARICI, değerli ailesi ile birlikte; Abdurrahman ARICI 10.000 TL, Kadriye ARICI 2.000 TL, Buse ARICI 2.000 TL ve Müge ARICI 1.000 TL olmak üzere toplamda 15.000 TL bağışta bulunmuşlardır. 

Bu yardımlarından dolayı Genel Başkanımız ve ailesine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

TFFHGD GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU
TFFHGD ADANA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 73 kez görüntülendi.

İLYAS AYAN KÖŞESİ

 

SPONSOR KÖŞESİ