ANA SPONSOR

 

 

 

 

Atatürk

 

   
TEŞEKKÜRLER!
TEŞEKKÜRLER!
TEŞEKKÜRLER...
Değerli üyelerimiz,
2022 - 2023 futbol sezonu ve vize yenileme süreci TFFHGD İLYAS AYAN Hakemevin'de yapılan MHK mazeret sınavı ve TFFHGD üyelik işlemleri ile birlikte tamamlayarak bir sezonuda daha geride bıraktık. 
İyisiyle, kötüsüyle derken yaşadığımız pandemi sürecinin zorlukları derken bu sezon içerisinde yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle zor bir süreçten hep beraber geçtik.
Deprem felaketindeki zorlu süreçte gerek üyelerimize gerekse vatandaşlarımıza açtığımız TFFHGD İLYAS AYAN Hakemevi, bu süreçte tüm zorlukları aşmamızdaki en büyük yaşam alanımız olan bir Dernek binası olmakla beraber süreç içerisinde her türlü zorluklara TFFHGD Adana Şube Yönetimim ve üyelerimizle birlikte cevap verebilmenin manevi mutluluğunu ayrıca yaşadık.
Bu zorlu süreç içerisinde yanımızda olma çabasını fazlası ile maddi ve manevi olarak gösteren başta Genel Merkez Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI hocamıza, eski MHK ve TFFHGD Başkan vekilimiz Sayın Ahmet ŞAHİN hocamıza, eski MHK ve TFFHGD Başkanı Sayın Mustafa ÇULCU hocamıza, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Muzaffer ÇİNTİMAR'a, Belediye Başkanlarımıza, hayırsever üyelerimize ve ziyaretleri ile bizleri unutmayan MHK, BHK üyesi olan hocalarımıza ve arayan tüm dostlara teşekkür ediyorum.
Zorluklar, birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece aşabileceğimiz bir durum olmakla beraber bu süreçte gücümüz oranında Adıyaman, Kahramanmaraş ve Hatay şubelerimizi Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman ARICI ve Yönetim Kurul üyeleri ile birlikte ziyaret ederek ihtiyaçlarına karınca kararınca yardımda bulunmaya çalıştık ve çalışmayada devam ediyoruz.
Geriye dönük de bahsettiğim birçok açıklamada zorlukları, çok çalışarak aşabileceğimizi birlik ve beraberlik içerisinde gösteren üyelerimize, aramıza tekrardan üye olarak katılım sağlayan eski, yeni hakem ve gözlemci hocalarımıza üyelik görevlerini yerine getirerek birliğimizin en büyük sebebi olan adımlarından dolayı çok teşekkür ederim. 
Ayrıca aramızdan bir sebeple ayrılan hakemlerimize geriye dönük emek ve hizmetlerinden dolayı ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonraki hayat süreçlerinde kendilerine sağlık ve mutluluklar diliyorum.
TFFHGD Adana Şube Yönetim Kurulum ile birlikte her daim Adana hakemliğinin birlik ve beraberliğini sağlamak adına üyelerimize geriye dönük yaptığımız hizmetler aşikârdır.
2023 - 2024 futbol sezonunda TFFHGD Adana Şube Yönetim olarak amacımız geriye dönük yaptığımız hizmetler, geleceğimizin teminatı olarak sizlere devamını en iyi şekilde sunmak olacaktır.
Bu sebeple geçtiğimiz sezon gösterdiğiniz performanslarınıza, başarılarınıza, birlik ve beraberliğinize teşekkür ediyor; 2023 - 2024 futbol sezonu hazırlıklarınızı en iyi şekilde yaparak başarılı bir sezon geçirmenizi diliyorum.
Tülay TAPCI
TFFHGD ADANA ŞUBE BAŞKANI
TFFHGD ADANA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 136 kez görüntülendi.

İLYAS AYAN KÖŞESİ

 

SPONSOR KÖŞESİ