ANA SPONSOR

 

 

 

 

Atatürk

 

   
SEMİNER VE ATLETİK TEST
SEMİNER VE ATLETİK TEST
MHK tarafından 7. Bölge Klasman Hakem ve Gözlemcileri Bölgesel Yaz Seminer ve Atletik test sınavı ilimizde gerçekleştirilmiştir.
Seminer ve Atletik test'e MHK 7. Bölge sorumlumuz Seçim DEMİREL, MHK Eğitimcisi Sürhat MÜNİROĞLU, BHK üyeleri M. Kürşat UÇAR, Ali KARATUTLU, Adana, Mersin, Niğde, Aksaray, Karaman İHK Başkan ve üyeleri ile birlikte 7. Bölge hakem ve gözlemcilerinin katıldığı seminerin açılış konuşmasını yapan Sayın Seçim DEMİREL hocamız hakem ve gözlemcilere başarılı bir sezon geçirmeleri temennisinde bulunmuştur.
MHK Eğitimcisi Sayın Sürhat MÜNİROĞLU hocamızın sunumu ile gerçekleşen seminer sonrası Atletik test sınavını başarı ile tamamlayıp Adanamızı profesyonel müsabakalarda temsil edecek olan Klasman Hakemlerimiz, lige hazır olduklarını ve aşırı sıcaklara rağmen hergün disiplinli bir şekilde yaptıkları antrenmanlar ile sezon başı zor olan Atletik test sınavını başarı ile tamamlamışlardır. 
Klasman Hakemlerimiz, günün zor şartlarına rağmen verdikleri üstün mücadele ve dirayetler neticesinde tüm üyelerimizi tebrik ediyor yeni sezonun ülkemize, ilimiz Amatörlerine ve hakem camiasına hayırlı olması dileğiyle Hakem ve Gözlemcilerimize 2023 - 2024 futbol sezonunda başarılar diliyorum.
Ayrıca, seminer sunumunda oyun kuralları ile ilgili hakem ve gözlemcileri aydınlatarak verdiği değerli bilgiler nedeniyle Sayın Sürhat MÜNİROĞLU hocamıza ve gün boyu tüm misafirlerimizle yakından ilgi gösterip hakemlerimize yardımcı olan Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Fatih DELİÇAY'a teşekkür ederim.
Tülay TAPCI
TFFHGD ADANA ŞUBE BAŞKANI
TFFHGD ADANA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 123 kez görüntülendi.

İLYAS AYAN KÖŞESİ

 

SPONSOR KÖŞESİ