ANA SPONSOR

 

 

 

 

Atatürk

 

   
By KUGO HOME TEŞEKKÜRLER
By KUGO HOME TEŞEKKÜRLER
Değerli üyelerimiz,
2023 - 2024 futbol sezonu boyunca hakemlerimizin antrenman ve müsabaka öncesi ısınma malzemeleri için By KUGO HOME firması ile bu sezonda sponsorluk için anlaşma sağlanmıştır. 
Antrenman ve müsabaka öncesi ısınmalarınızda kullanmanız adına forma, şort ve çorap yapımına sponsor olan eski hakemlerimizden By KUGO HOME Yönetim Kurul Başkanı Sayın Ahmet KESTELLİ "Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda gençlik yıllarımda aktif olarak yaptığım hakemlik hevesim, camiadaki arkadaşlarım ve hocalarım için Adana hakemliğine hizmet etmeye devam edeceğiz. Sosyal medya vasıtasıyla takip ettiğim Derneğimizin özellikle depremde yaptığı hizmetler ile geriye dönük yaptığı çalışmalara destek olmak için geçen sezon açılışında söz verdiğim gibi bu sezonda günümüz ekonomik şartlarına göre imkanlar dahilinde en güzelini Adana hakemliğinin başarısı için destek olmak istedim. 
Mobilya sektöründe hizmet veren By KUGO HOME firması olarak bu camiaya sürprizler yapmaya her zaman devam edeceğiz" dedi. 
Görev süremiz boyunca camiamıza ciddi destek ve katkı veren tüm sponsor firmalarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. 
Yönetim Kurulum ile birlikte bugünden itibaren Ana sponsorumuz olan By KUGO HOME firması ile tekrardan anlaşmaya varmanın mutluluğu camiamızın hak ettiği bir değer olarak görüyoruz.
By KUGO HOME firmasına ve Sayın Ahmet KESTELLİ bey'e hakem camiamız adına sonsuz teşekkür ediyorum. İleryen günlerde camiamızın bütünlüğü için gözlemci hocalarımıza da bir sürpriz yapacağız.
"Her şey Adana Hakemliği için"
Tülay TAPCI 

TFFHGD ADANA ŞUBE BAŞKANI
TFFHGD ADANA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 121 kez görüntülendi.

İLYAS AYAN KÖŞESİ

 

SPONSOR KÖŞESİ