ANA SPONSOR

 

 

 

 

Atatürk

 

   
2023-2024 SEZON AÇILIŞIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
2023-2024 SEZON AÇILIŞIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
“Her şey Adana Hakemliği için” vizyonumuz ile sezon açılışımızı TFF Gündüz Tekin Onay tesislerinde gerçekleştirdik.
Sezon açılışımız için ilimize gelen TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI, Seyhan Kaymakamı Sayın Ekrem İNCİ ve ASKF Başkanı Sayın Ahmet BOZAN'ı makamlarında ziyaret ederek İNCİ ve BOZAN'a isimleri yazılı hakem forması hediye etmiştir.
Süper Lig Hakemlerimizin katılmadığı 2023 – 2024 sezon açılışımıza eski Bakan Yardımcısı ve TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI, Seyhan Kaymakamı ve TFF Üst Klasman Temsilcisi Ekrem İNCİ, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal AKAY, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, MHK üyesi Seçim DEMİREL, TFF Doping Kurul üyesi Prof. Dr. Sadi KURDAK, TFF Bölge Müdürü Akif OFLAZ, BHK üyesi M. Kürşat UÇAR, ASKF Başkanı Ahmet BOZAN ve Yönetim Kurul üyeleri, Büyük Şehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanı İrfan IRMAK, Yüreğir Belediye Gençlik Spor Müdürü Ceyhun ÖKTEM,  Sarıçam Belediyesi Gençlik Spor Müdürü Kadir GÜL, Büyükşehir Belediye Gençlik Spor Şube Müdürü Yuşa DAVARCI, Çukurova Belediye Spor Müdürü Ergin ULUN, Büyükşehir Belediye Spor Koordinatörü Yusuf KONAKLI, İHK Başkanı Burak Cem TAHİROĞLU, TSYD temsilen Engin KANBER, ASGD Başkanı Mustafa BOZ, Yerel Medya Güç Birliği Başkanı Kamil Yalçın GÖL, MÜSADER Başkanı Ragıp OKUR, eski İHK Başkanı Serhat Mehmet ALTUNER ve Cahit KUM, eski TFF Temsilcisi Necdet HÜGÜL, BY KUGO HOME firma sahibi Ahmet KESTELLİ, Camiamızın Duayenlerinden Kazım TEKİN, üye Hakemlerimiz ve Gözlemci hocalarımızın dışında davetli misafirlerimizin katılımları ile yeni sezon açılışımızı gerçekleştirdik.
TFFHGD Adana Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak çok mutluyuz. Böylesine güzel bir ortamda sezon açılışı yapmak çok heyecanlı hem de gurur verici bu ivmeye vesile olup her zaman yanımızda olan Genel Başkanım Dr. Abdurrahman ARICI hocama, değerli Belediye Başkanlarımıza, kıymetli Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Muzaffer ÇİNTİMAR’a, Yönetim Kuruluma, Sponsorumuz BY KUGO HOME firma sahibi Sayın Ahmet KESTELLİ’ye, camiamızın ihtiyaçlarına verdikleri ciddi desteklerden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor; Şükranlarımı sunuyorum.
Başarılı performansları ile Adana Hakemliğinin gelişimine katkı koyan üyelerimi canı yürekten alkışlıyorum. Birlik ve beraberliğimiz sizleri her zaman başarıya giden yolda yalnız bırakmayacaktır.
Açılışımızda İHK Başkanı Burak Cem TAHİROĞLU, TFF Bölge Müdürü Akif OFLAZ, MHK üyesi Seçim DEMİREL, ASKF Başkanı Ahmet BOZAN, BY KUGO HOME firma sahibi Ahmet KESTELLİ, Sarıçam Belediye Gençlik Spor Müdürü Kadir GÜL, Çukurova Belediye Spor Müdürü Ergin ULUN, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal AKAY, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer ÇİNTİMAR, Seyhan Kaymakamı Ekrem İNCİ, TFFHGD Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI hocamızın konuşmaları, plaket ve onur ödülleri töreni, toplu resimler, pasta kesimi ve ikram sunumlarımız ile tamamlandı.
Sezon açılışımızda Hakemlerimizi kazadan ve sakatlıklardan koruması için adanmış kurbanlık koyunu derneğimize hediye eden eski İHK Başkanı Sayın Serhat Mehmet ALTUNER hocamıza, fedakârca çalışan Yönetim Kuruluma, tüm üyelerimize ve davetimize icap edip katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.
"İyi ki varsınız"
Tülay TAPCI
TFFHGD ADANA ŞUBE BAŞKANI

 


Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 209 kez görüntülendi.

İLYAS AYAN KÖŞESİ

 

SPONSOR KÖŞESİ